Záleží nám na Vašem soukromí

Udělením souhlasu umožníte našemu webu ukládat soubory cookies. Ty nám pomáhají sledovat anonymně výkon stránek a dále zlepšovat naše služby.

Služby

SE VŠÍM VÁM POMŮŽEME - VŠE ZAŘÍDÍME

V těžké chvíli, kdy vás opouští milované zvířátko, vám se vším pomůžeme - stačí nám zavolat. Domluvíme se na službách, které budete chtít, domluvíme si termíny a časy kremace, vyřídíme všechny formální náležitosti. Domluvíme se, kdy k nám zvířátko přivezete, nebo kdy si jej vyzvedneme u vás či u vašeho veterináře.

KANCELÁŘ PŘÍMO V PLZNI

V naší kanceláři v širším centru Plzně s vámi vyřídíme veškeré formality, převezmeme si zvířátko a uložíme jej do našeho chladicího boxu, který je součástí kanceláře. Můžete si zde pak vyzvednout urničku. Jsme vám k dispozici každý den v otevírací dobu. Mimo otevírací dobu naší kanceláře fungujeme formou pohotovosti. To znamená, že nám musíte před příjezdem do kanceláře zavolat a my tam co nejdříve přijedeme. Můžete nás volat kdykoliv 24h denně, 7 dní v týdnu.

PŘEVZETÍ ZVÍŘÁTKA V SOBOTU, NEDĚLI I O SVÁTCÍCH

Zvířátko nám můžete přivézt kdykoliv - i v sobotu, v neděli či o svátcích. Nebo si pro něj přijedeme přímo k vám domů.

PŘEVOZ ZVÍŘETE OD VETERINÁŘE NEBO Z DOMOVA

Pokud potřebujete převézt zvířátko z domova, nebo od veterináře k nám do kanceláře do chladicího boxu - kontaktujte nás a my si pro vaše zvířátko přijedeme.

ROZLOUČENÍ SE V OBŘADNÍ SÍNI KREMATORIA

Pokud se chcete ještě naposledy se svým zvířátkem rozloučit, můžete přijet k nám do krematoria, kde máme obřadní síň. Připravíme vám obřad na míru - vyberete si hudbu, květiny, video nebo foto prezentaci - vše záleží jen na vás a vašich představách.

INDIVIDUÁLNÍ KREMACE ZVÍŘÁTKA

Kremace probíhají v našem zvířecím krematoriu v Praze. Díky unikátnímu systému Garance máte 100% jistotu, že dostanete popel pouze svého zvířátka. Vaše zvířátko je při kremaci v peci samo. Kremace probíhá v nejmodernější kremační peci - jedná se o zmenšeninu lidské kremační pece. Tato technologie zajišťuje, že dojde k dokonalému zpopelnění. Popel je poté zpracován ve speciálním zařízení (kremulátoru). Vzniklý jemný popel je poté nasypán do vámi vybrané urny. Kremace u nás NIKDY neprobíhá v plastovém vaku, ve kterém je zvířátko uloženo v chladícím boxu, ale v ekologické papírové rakvi.

URNA K VYZVEDNUTÍ V KANCELÁŘI V PLZNI

Urnu s popelem zvířátka si můžete vyzvednout přímo v naší kanceláři v Plzni, nebo vám ji dovezeme až domů.

NON-STOP POHOTOVOST

Pokud potřebujete asistenci mimo otevírací dobu naší krajské kanceláře v Plzni, můžete se na nás kdykoliv obrátit na našem telefonu 733 120 990. Zde nás dostihnete 24h denně, 7 dní v týdnu

USPÁNÍ ZVÍŘÁTKA U VÁS DOMA

Nabízíme Vám, že náš veterinář přijede přímo k vám domů a uspí vaše zvířátko v prostředí domova.

URNY A PAMÁTEČNÍ PŘEDMĚTY

V ceně kremace je i základní plastová urnička. V naší nabídce naleznete kvalitní zvířecí urny a šperky na popel zvířátek. Nabízíme zvířecí urny z kovu, keramiky, kamene, dřeva, skla, ekologické urny (rozloží se v půdě, aniž by zatížily životní prostředí). Podívejte se na nabídku památečních předmětů.

ULOŽENÍ ZVÍŘÁTKA V CHLADICÍM BOXU

Naše krajská kancelář v Plzni je vybavena vlastním chladícím boxem, kde bude vaše zvířátko uchováno do doby kremace.

MOŽNOST VÝBĚRU TERMÍNU KREMACE

Pokud budete chtít, můžete si vybrat den a hodinu kremace a my vše přizpůsobíme vám a vašim požadavkům.

PŘIJĎTE SE PODÍVAT

Pokud chcete vidět, jak to u nás v krematoriu vypadá, můžete se k nám přijet podívat. Rádi vás provedeme a vše vám ukážeme, abyste viděli, jak pracujeme a kde se budeme o vaše zvířátko starat. Nebo si pusťte video dole.

 

Produkty

  • IJD8004_2.JPG

Kontakt

Adresa: Koterovská 66, 326 00 Plzeň
733 120 990
Otevírací doba:
Po 9:00 - 11:00
Út 9:00 - 11:00
St 9:00 - 11:00
+ 14:00 - 17:00
Čt 9:00 - 11:00
Pá 9:00 - 11:00
Příjem zvířátek NON-STOP
Zvířátka přijímáme i mimo otevírací dobu a to formou pohotovosti. Stačí nám zavolat a přijedeme k Vám či do kanceláře.